Bývanie v Rakúsku

Ak zvažujete možnosť bývania, či kúpenia nehnuteľnosti v susednom Rakúsku neváhajte nás kontaktovať. Máme k dispozícii širokú ponuku, z ktorej si budete mať možnosť vyberať.

Časy, kedy ste mohli kúpiť pozemok pri hraniciach v Rakúsku “za babku” je už nenávratne preč. Výrazný dopyt po takýchto pozemkoch zo strany slovenských kupujúcich zvýšil ich cenu. Napriek tomu táto cena ani teraz nedosahuje hodnoty, za ktoré sa predávajú stavebné pozemky v Bratislave.
Financovanie rakúskych nehnuteľností

Možno ešte neviete, že na Slovensku existuje banka, ktorá Vašu rakúsku nehnuteľnosť dokáže prefinancovať tak, ako keby bola na Slovensku. Žiadne trápenie s prekladmi, jasné a zrozumiteľné úverové zmluvy a bezproblémová komunikácia so zamestnancami banky v slovenčine.

Oberbank pôsobí na Slovensku od roku 2009. Ide o regionálnu banku, ktorej centrála je v Rakúsku a svoje filiálky má okrem Slovenska aj v Českej republike, Maďarsku a v nemeckom Bavorsku. Ako jediná slovenská banka poskytuje financovanie nehnuteľnosti v Rakúsku pre slovenských občanov.

Ak chcete získať bližšie informácie ohľadne možnosti financovania Vašej rakúskej nehnuteľnosti kontaktujte nás alebo sa osobne stretnite so zamestnancami Oberbank.