Lucia

Jedným z dôvodov prečo som sa rozhodla pre prácu realitného makléra je motivácia neustále sa vzdelávať. Práca dobrého makléra musí byť celoživotnou profesiou. Počas takmer 10 ročnej praxe v predaji som sa presvedčila o tom, že sa chcem venovať predaju toho, čo bude mať pre ľudí väčšiu pridanú hodnotu. Stáť pri ľuďoch, ktorí častokrát výberom nehnuteľnosti robia jeden z najdôležitejších krokov v živote je presne to miesto, kde sa cítim dobre.

 

Motivácia je to, čo z Vás môže urobiť profesionála vo všetkých oblastiach a preto dúfam, že sa čoskoro stretneme a o profesionalite našej realitnej kancelárie sa presvedčíte osobne.

Tešíme sa na Vás!

Michal

Nápad založiť realitnú kanceláriu prišiel úplne prirodzene. Vedel som, že k tomu jedného dňa dôjde a keďže ja nerád veci odkladám, rozhodol som pomerne rýchlo. Niekto z Vás by si možno pomyslel, že zakladať ďalšiu realitnú kanceláriu nemá pri tom množstve na trhu už žiadny zmysel. Áno, može to byť jeden z argumentov prečo sa tejto myšlienky vzdať.

 

Tí, čo ma poznajú však vedia, že ja vždy nájdem spôsob ako veci zrealizovať a dotiahnuť do konca. Už niekoľkokrát som sa presvedčil o tom, že aj keď je niečoho veľa nemalo by nás to odradiť. Základ je byť jednoducho lepší.

Tešíme sa na Vás!